Sponzoři a podporovatelé

Horoměřické hasiče sponzorují a podporují

Letiště Praha v rámci svých grantových programů podpořilo zřízení hasičského hřiště pro Mladé hasiče částkou 490.000 Kč.

Andriy Fihura nám, prostřednictvím své firmy Stavby Faj s.r.o., věnoval finanční dar 45.000 Kč na nákup nových dresů pro mladé hasiče.

V rámci veřejné sbírky v květnu 2023 na nové vybavení pro mladé hasiče, zaměřené zejména na nákup nové požární stříkačky PS12, nás podpořili:

Tereza Moravčíková a Romana Krušinová pro nás v září 2022 koupily párty stan v hodnotě 5.500 Kč, který bude využívaný zejména pro naše mladé hasiče, aby se na venkovních akcích měli kam schovat.

Michal Möhwald nám, prostřednictvím své firmy MIMOCH MM s.r.o., věnoval finanční dar 20.000 Kč na pořízení vycházkových uniforem funkcionářů SDH a slavnostního hasičského praporu.

Andriy Fihura nám, prostřednictvím své firmy Stavby Faj s.r.o., věnoval finanční dar 20.000 Kč na servis, údržbu a náhradní díly přenosné požární stříkačky PS12.

MAREKA SERVICES s.r.o. nám věnovala finanční dar 10.000 Kč.

Obec Horoměřice

MŠ Horoměřice a ZŠ Horoměřice nás podporují tím, že můžeme v jejích prostorách zdarma trénovat s mladými hasiči.

Obec Lysolaje nás podporuje bezúplatným pronájmem hasičského hřiště na požární útok.

Královská kanonie premonstrátů na Strahově nás podpořila možností zdarma využít jejich pozemky na tréninky s mladými hasiči a pro Den IZS 2022.

Letiště Praha v rámci svých grantových programů podpořilo Jednotku SDH výstavbou garáže a bude se podílet i na výstavbě nové hasičské zbrojnice.

Lysolajští hasiči podpořili Jednotku SDH v roce 2021 věnováním své cisterny Tatra T815 CAS32, kterou nahradily modernější technikou.

Kromě těch, kteří jsou zde výslovně uvedeni, podporují horoměřické hasiče dobrovolnickou prací